BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Beztak je zajímavý, že dnešní děcka (teď mluvím obecně, ne tento případ) potřebují herní myšky s vysokými DPI, CPI, makry, atd.
Když jsem byl na střední a pařili jsme CSko 1.6tku, každej měl nějakou myš s kolečkem za stovku.. a taky jsme byli spokojení :)
Jo, byli jsme uplne v pohode, kazdou hodinu pucovat kulicku abych se mohl alespon trochu presne otacet, to byla pohoda.
Vybral jsem myši co stojej za koupi víceméně všech tvarů do 2 000 Kč.
Mionix Castor, Avior 7000, Naos 7000
Steelseries Rival
Razer DeathAdder Chroma
Zowie FK1, FK2, EC1-A, EC2-A, ZA11, ZA12, ZA13
Logitech G502, G402
Podložka je ZÁKLADNÍ pomůcka každýho hráče a ve svym vlastním zájmu by jí měl používat.
Steelseries QCK, QCK+