Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook smazání disku

Zdravíčko, mam notebook a potřebuju reinstalovat OS ale pokaždý když dám nabootovat z USB tak mi to při instalaci napíše že nejsou žádné ovladače a ještě něco k tomu to už si nepamatuju.
Notebook lenovo y50 70

Notebooky maju vstavanu moznost obnovit vsetko na vyrobny stav, spusta sa to spravnou klavesou po zapnuti, u lenovo je to tlacitko onekey recovery ktorym to treba tusim zapnut a vybehnu moznosti recovery. Predpoklad je ze recovery oddiel este nikto na disku nerozdrbal (niekedy sa to podari rozdrbat nedorobkuWin10, ak ho instaluje clovek nacisto, alebo aj pri update)

No to tlačítko o tom vim, ale když to rozběhnu a dám bootovat z usb tak mi to ještě před instalací napíše když to hledá soubory s tou instalačkou že chybí ovladače a nemůže to najít tu flasku. A to tovární nastavení to udělám jak??

A este tip: neni jedno ci to bootujes v UEFI mode alebo legacy mode, a ani neni jedno ze co je nastavene v BIOSe ohladom XHCI a SATA modu a podobne, ani neni jedno ze jaky OS isntalujes, a ani neni jedno ze jak si tu flash vytvaral.
Najsor si ale menil nejake nastavenia v BIOSe (tak si ich nastav tak jak predtym), alebo to bootujes v blbom mode.