Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním herní notebook..

Dobrý den sháním herní notebok
Nejlepšího stroje a přitom za nejlepší cenu.. K tomu se chci s vaší pomocí dostat takže bych rád za tipy a diskusi o tom zda je lepší ten či ten...
Co se týče ceny pohyblivá okolo 20 000 hlavně aby byl pěkný obraz např. U her...a samozřejmě ty další parametry..

Proč se ptám zde
V kamenném obchdě chce každý prodejce udat to nejdražší...zde jste doufám nestranní a ochotni pomoci :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. PC sestavu přece nechceš. (karel)

Skusil si uz vyhladavanie? Je to tu myslim furt dookola. Vseobecne si vyber nejaky napr. i5 a nejaku slusnejsiu grafiku ak sa to vojde do 20t (az si nieco najdes zadas si do google oznacenie grafiky, nezabudnut na pismeno M, a slovo benchmark, a citas si co zvlada).

On vykon grafiky dost suvisi s cenou, tak to co kupis za 20 (ak nekupis nejaku uplnu blbost) pojde len na tolko kolko da ta grafika v notebooku za 20. Moze ti to stacit, netvrdim ze to nestaci ak sa clovek uskromni na efektoch apod, ale neviem co to je u teba "bezproblemov", a ani neviem kolko nejaka grafika XY ma FPS v nejakej tvojej hre XY pri rozliseni displaya XY.