Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s Vistama nebo XP?

Dobrý den. Jak je to, když si koupim notebook s Windows Vista a chci tam mít třeba Windows XP?Slyšel jsem, že když nainstaluju XP, tak nepůjde zvukovka a čtečka paměť. karet a ještě další věci kvůli ovladačům.Jak to teda je? Díky.

IMHO nesmysl. nedokazu si predstavit vyrobce, ktery by udelal ovladace pro Visty a ne pro XP. Zvlaste kdyz je XP stale v prodeji. Na 99,99999999999999999999999999999991 to neni pravda. Spise naopak. Ze koupis HW ktery nepujde pod vistama protoze jeste nema ovladace.

Tak alespoň v jednom :-D

Dobře, samozřejmě uznávám že je hodně věcí v XP, které celý systém posunují dost ve vstřícnosti k uživateli a i ve správě z pohledu administrátora. Jenže jsme vybaveni stroji s PIII na 800MHz, které s W2000 stále ještě dost dobře vyhovují požadavkům. To by s XP nebyla pravda.