Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s Vistama nebo XP?

Dobrý den. Jak je to, když si koupim notebook s Windows Vista a chci tam mít třeba Windows XP?Slyšel jsem, že když nainstaluju XP, tak nepůjde zvukovka a čtečka paměť. karet a ještě další věci kvůli ovladačům.Jak to teda je? Díky.

Tak alespoň v jednom :-D

Dobře, samozřejmě uznávám že je hodně věcí v XP, které celý systém posunují dost ve vstřícnosti k uživateli a i ve správě z pohledu administrátora. Jenže jsme vybaveni stroji s PIII na 800MHz, které s W2000 stále ještě dost dobře vyhovují požadavkům. To by s XP nebyla pravda.