Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TV karta

Dobrý den mám dotaz, kdybych si koupil TV kartu na digitální vysílání s video vstupem a pak k tomu připojil ještě set-top box, myslíte že bych se třeba mohl dívat na ňáký film co právě běží a přitom nahrávat ňáký jiný film z toho set top boxu ??? Děkuji.

ved sme ti to uz pisali v inej otazke. Ak chces nahravat nieco ine ako to co pozeras, potrebujes TV kartu s podporou DVB-T (digitalnu). Potom nepotrebujes ziaden "video vstup" ani pripajat k tomu set-top-box. set-top-box ostane pripojeny na antenu tak ako doteraz, plus musis pripojit antenu aj na tu TV kartu. To je vsetko.
Takze bude to vyzerat takto:

Antena -> TVkarta v PC
Antena -> set_top_box -> TV

alebo

Antena -> rozdvojovac antenneho signalu -> TVkarta v PC
                                      |--> set_top_box -> TV