Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vrátit soubor do výchozího nastavení: Neznámá aplikace

Zdravím mám menší problém. Včera jsem si chtěl pustit film, ale omylem jsem se překliknul a zvolil výchozí program pro titulky, takže se mi teď jakýkoliv soubor s příponou .srt otevře ve VLC přehrávači a já bych potřeboval vrátit soubor do původního stavu kdy byl zobrazován jako Neznámá aplikace. Zkoušel jsem odstranit připonu .srt v regedit.exe, ale pokaždé když si stáhnu titulky s příponou .srt opět se mi otevírají ve VLC netušíte někdo co s tím ? :) Díky

Windows tajny?
Ked to v registroch urobis spravne, tak to zas nebude asociovane. Nejde o nejake srt ale su tam potom vazby na guid a ten guid ma dalsie veci v registry. A bude to tam zrejme viackrat (HKLM vs HKCU apod).
Ina moznost je tu http://www.neowin.net/forum/topic/1114333-remove-f ile-association-in-win-8/ ze si vyrobis nejake vlastne neco.exe trebars v C:\temp\ trebars aj notepadom (prazdny subor), nastavis si asociaciu (pravy klik na .srt - otvorit v programe ...) na ten exe, a potom ten exe zmazes.