Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor teploty

zdravím, právě sem si přinesl novej FX-6100 z alzy a první dojmy jsou strašný. Procesor se při čemkoliv naprosto přehřeje až spadne PC. Teploty skáčou v idle z 38 na 56 za sekundu.. frekvence taky divně kmitají. Mám dobrej chladič viz link dole. Mám ho rovnou odnýst na reklamaci?

https://www.alza.cz/silentiumpc-fera-2-he1224-d242 1040.htm?catid=18842846

amd-fx-6100-d267423.htm

Tak jsem ho tam zkusil dít jinak, nic, dal jsem tam chladič co byl k tomu přidaný a snížil trošku frekvence a furt stejný, 33 a pak pomalu se teplota snižuje na 22 a pak rovnou 40 a zase se to snižuje..