Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED pasky do case

Díky předem všem znalcům,
chci si koupit UV LED pásky na osvícení case http://www.ebay.com/itm/151826543325?var=451020211 634.
A zajímá mě co vše budu potřebovat k připojení na 12V molex(konektor, ne tu firmu pro rejpaly) od zdroje. Jestli mám shánět nějakou redukci nebo stačí napájet přímo na ten molex.
A taky by mě zajímalo jakým způsobem vyřešit vypínač. Koukal jsem na video kdebyl jednoduchý PIR senzor pohybu, ale jestli to bude moc složité zapojit,tak si vystačím i s obyčejným vypínačem.
Díky za rady a tipy

Pripojis to normalne na molex, zlty a cierny. (Pozor na polaritu, zlty je +).
Inac mna ucili v skole ze UV svetlo skodi ociam, ale neviem jaku maju intenzitu tie LED, ci to je relevantne. Ja by som si taku saskaren na PC urcite nedaval, ja aj tie 2 LED co su na bedni stlmujem odporom asi na 10% povodnej svietivosti, ptz mi tie cinske diskoteky vadia :-)

P.S: co sa tyka vypinaca tak si tam daj co chces, ale senzor pohybu to ako ze furt ked sa pohnes tak sa to zapne o 10sekund potom vypne, ci co? :) Normalny vypinac sa tam da dat, ale pozor na prud, meter pasku bere 0.8A, takze potrebujes nejaky slusnejsi vypinac na patricny prud (DC udaj), ak tam toho budes spinat viac.

napriklad. Odpory maju v hocjakom GME,conrad,apod stoji to par centov. Staci aj obyc uhlikovy 0.25W alebo akykolvek.
Hodnotu ale treba zistit skusmo ptz sa to rozni, tak si rovno kup aj 22k a 47k a 4,7k na skusanie :) Ja to mam v sufliku vsetko.
P.S. urezavam drat pozitivny ale malo by to byt jedno. Na aktualnom kejse som to tusim napajkoval rovno na led, ptz sa mi podarilo otvorit ten predok :)

Ty UV pásky právě tolik nesvítí a chci je dát za průhlédou bočnici, tak to snad tak oslňovat nebude.
Viděl sem jen malý senzor, kterej fungoval jenom do par cm, jen na mavnutí rukou, ale to je už zbyečnost.

Na ten vypínač se poptám v elektru. díky