Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebne napajeni pro tuto grafiku

Cau, rád bych se zeptal jak velký potrebuju zdroj pro gtafickou kartu ASUS nVidia GeForce 9500GT GDDR2 512MB HDMI .. grafika je mala a tak se chci zeptat jaky zdroj ji dostatecne utahne i s celym pc ? nevim presne parametry celeho pc ale grafiku mam jen integrovanou a zdroj tak mam 230V nebo 320V to presne nevim ale pripadne zjistim .. kazdopadne kdyz bych tam grafiku dal myslite ze by me to utahlo ? nebo je potreba novy zdroj ?

320V zdroj určitě nemá.

Důležité nejsou Volty (to určuje zásuvka, nikoli zdroj a v kontinentální Evropě to je všude 230V), nýbrž Watty. A to konkrétně hodnota na +12V větvích. Je to napsané na samolepce na tom zdroji, společně s výrobcem a typem zdroje.

Bez těchto informací se nedá poradit.

Taky by bylo fajn napsat konkrétní typ procesoru (Na klávesnici stisknout Win + Pause/Break a kouknout se).

Pak má smysl řešit radu.