Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor ku nvidia geforce 8600gt

dobry den, potreboval by som poradit procesor aky sa hodi ku grafike nvidia geforce 8600gt, je to stary pc, ale potrebujem k tomu procesor, odpustte si konentare tipu kup si novy pc, ja novy pc mam, potrebujem len tento rozbehnut , len seriozne odpovede, dakujem :)

mám všetko, su to stare komponenty, počitac je odlozeny , chcem dokupit iba maticnu dosku a procesor :) počitač je odloženy fotrik bude hundrat ze ho vytahujem a nic s nim, myslel som že staci uviest grafiku a k tomu procesor, pozriem sa neskor na maticnu dosku :)