Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s myší A4Tech X7

Dobrý den, již čtvrtým rokem mám myš A4Tech X7 XL-750BK a poslední dobou mě začala zlobit ... Když jsem na TSku, tak mám mluvení nastavené na bočním tlačítku, přesněji na tlačítku 5, ale z nějakého důvodu, po zapnutí PC se mi tohle tlačítko přenastavilo na dvojklik a ani za boha to nemůžu přenastavit na tlačítko 5, které nic nedělá ... I když to přenastavuju v driveru myši, který je originální z CD které bylo u myši, tak nic ... Vytvořím nový profil, dám defaultní nastavení, uložím to a nic ... Udělám to samé, uložím to, restartuji počítač a stále nic ... Vážně nevím čím by to mohlo být ... Děkuji za všechny rady ...

jo, u tlacitek to muze byt o cetnosti pouzivani, o zachazeni, ale u snimace nikoli. Prave u tech X7 odchazi snimace po dvou letech, ze sem tam nekomu vydrzi dele je mozne a dokonce to mohu potvrdit.

Meli jsem tyto mysi v praci, z 10ks neprezila 3 roky ani jedna, mel jsem tyto mysi doma a ze 4ks mi drzi jedna (jedna byl OEM bundle k MSI notebooku, druhou jsem si koupil, pak jsem dostal v praci a koupil dalsi k notasu a prave ta z prace, kde vsechny odesly mi drzi, takze vylozene o nahode na vyjimecne dobry kus).

No ale jakou A4tech mys mas?

Protoze Bloody pry maji lepsi snimac, ty XL jsou totalni smejdy, jestli vam to vsem trem drzi vic jak tri roky, tak jste to snad museli kupovat tesne po sobe z jedne nedopatrenim povedene serie, protoze jinak je to fakt sunt.

No co bylo to bylo teď třeba A4Tech Bloody T7 kterou nejspíš koupím má snímač Avago a za ty prachy dle mého dobrá volba,si přečti fora ona za tři roky jde do háje každá bez ohledu na značku/cenu.Jinak na ty A4Tech všude vesměs s těma myšma spokojenost i po delší době a od celkem velkého množství uživatelů....

(na CZC i když to je obrazně tak třeba chválená dražší STEELSeries Sensei má reklamovanost kolem 8% a to třeba A4tech Bloody Gamming V8 která se určitě prodává ve větším objemu jenom ca 2%)

Vsak pisu, ze co jsem zaslechl, tak Bloody by mely byt OK, ikdyz ja uz si od A4tech v zivote nic nekoupim, me zklamali a to neodpoustim. ;-)

Jsou dve veci ohledne zivotnosti, vyklikani tlacitek, logicky proste ta mechanicka cast navzdy pri pouzivani nevydrzi a druha vec je nekvalita snimace, kdy proste po dvou tech letech proste konec.

Takze ja treba mam doma v supliku starickou Genius Netscroll Optical PS2, jako ta mys jela v kazdodennim provozu nekolik let a kdyz bych ji pripojil, tak jede do dneska. Potom mam Microsoft Wirelles Intellimouse Explorer a opet v provozu nekolik let a zahodil jsem ji do supliku jen proto, ze me bezdrat a potreba dobijeni AA clanku prestalo bavit, ted jsem ji vytahnul na nejakou praci, protoze moje soucasna mys Fujitsu GL9000 neni tak presna, jak bylo na tu grafiku potreba a opet jela ta Intellimouse bez problemu, akorat ma mirne zatuhly kolecko. No a mezi tou od MS a tou Fujitsu jsem vystridal este 4 kousky A4tech X7 XL-750 a zije uz jen ta posledni, mam to k notasu.

No je to i o ceně a o štěstí tu mám bezdrátovku Logitech M235 tam baterka výdrž ca půl roku chod bezproblémovej, zato dvě drátovky od Logitechu jedna za 500 a druhá za 1500 se začli drbat po třech letech jak maj nastavenou záruku,asi náhoda nebo správný načasování.:-)Genius se mě odporoučel po roce sice fungoval,ale tak všelijak tak teď koupím A4Tech Bloody T7 a pak poreferuju,víc nemá cenu zřejmě vyhazovat za myš, když jsem pročítal recenze i těch dražších tak výdrž stejná.(jinak co jsem tak projížděl recenze těch myší do ca 1000 jako,Hama,GB,apod tak ty se ser.. teda už po půl roce neli hned od koupě a ten dvojklik u nich zřejmě běžná věc tam prostě jiná volba není než A4 Tech teda mám podmínku ty dvě boční tlačítka)

Jak prohozený obráceně? Jsou na pravý straně myši, tlačítkujou do teď. K myši je soft, kde si na tlačítka nabinduješ klávesy nebo kombo co chceš. Já mám třeba na předním backspace a na zadním, jakoby blíž k palci, mám enter. Taky se mi na tý myši docela líbí tlačítko xFire, který na jedno kliknutí udělá trojklik, ale chtělo by to k ní delší prsty, páč na něj blbě dosáhnu, takže je mi vlastně k ničemu :D

Tak že ty boční jsou v deflautu obráceně,používám je jenom na net v před a vzad a nevím z jakýho důvodu to maj obráceně,navíc k myši žádnej ofic soft nebyl s jiným to sice fachalo, ale po každým restartu si to nastavení nepamatovalo myš A4tech Bloody A60,a u V8 píšou lidi to samí s těma tlačítkama.((máš starší myš tak tam to bylo možná jinak u těhle je to buď vada nebo nevím co za debilitu vymysleli....)

No otázka jakou normální mám Logitech G400 a po 3,5 roce dělá taky dvouklik takže ta A4 Tech jí o půl roku přežila a to je o litr levnější.:-) (jinak u bezdrátovek za litr od Logitechu dvojklik běžná věc po půl roce,asi jde ta značka do hajzlu,viz i jejich od výroby vadný volanty po shitovej servis v PL.)

Všem děkuji, že mi tady radíte, ale co v nejbližší době mám v plánu si kupovat novou myš, představoval bych si stejnou, ale s tím co tu píšete no nevím, nevím :/ Ale abych se dostal k tomu, co jsem tu psal ... Takže na myši se mění přenastavení bočních tlačítek a nejde změnit, ani přes defaultní nastavení. Přišel jsem na důvod, proč se tohle stává ... Myš jsem vyzkoušel již na několika PC jak jsem psal a na těch co jsem zkoušel před tím, tak to vždy bralo tlačítko 5 jako dvojklik, ale zkusil jsem to na bratrancovem PC (má stejnou myš) a tlačítko 5 to bralo jako normální defaultní tlačítko 5 ... Byl jsem překvapen, ale fungovalo to ... Ale jakmile jsem zase zapojil myš doma tak opět, stejný problém, tlačítko 5 = dvojklik. A abych se dostal k tomu, jak jsem to vyřešil ... Po zapnutí PC si musím vždy vytvořit nový config myši v tom jejich softwaru, uložit to a restartovat PC ... Už mě to vážně nebaví a proto jsem dospěl k závěru, že si raději koupím novou myš, ale pořád nevím jakou ... Chtěl bych nějakou podobnou téhle, hlavně aby to mělo boční tlačítka (nejméně 2) a tlačítko na přenastavování citlivosti rovnou na myši. ;)