Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte nový PC

Zdravím,

tohle je moje aktuální PC sestava:

CPU : Intel Core i5-3570k @ 3,4GHz ( Ivy Bridge )
GPU : nVidia GeForce GTX 970
MotherBoard : MSI Z77A-G43
RAM : 2x4GB DDR3 1600MHz

Rozhodl jsem se tento PC bez GPU prodat a pořídit si něco silnějšího. Určitě bych tam chtěl novou generaci procesorů viděl bych to na i7-6700k @ 4GHz.

Ale nechal bych si i doporučit cokoliv jiného prosím jestli byjste mi mohli doporučit zbytek PC, desku, ram a klidně i jiný CPU.

Ak si myslíš že keď si kúpiš novú generáciu CPU Skylake tak získať FPS. Sklamem ťa zvýšenie FPS je max 3-5FPS, a na hry medzi i5 a i7 je max 3FPS. Takže zostava ktorú máš je slušná pre hranie na Ultra na jednom Full HD monitore.