Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit nebo přejmenovat adresář

Pokud v Průzkumníku provedu nějakou změnu v adresáři (přejmenuju nebo smažu v něm soubor
nelze už poté s tímto adresářem pracovat - odstranit, přesunout, smazat...
Objeví se hláška:
Chyba při odstranňování (přejmenování, přesunutí)souboru nebo složky.
Adresář nelze odstranit (přejmenovat, přesunout), Je používán jiným programem nebo uživatelem.
Ukončete všechny programy, které mohou tento soubor používat a opakujte akci.
Mimo Průzkumníka není ale nic spuštěno! Mám Windows XP SP2 a předtím to šlo.
Musím jedině restartovat. Nevíte někdo radu? Děkuju

Díky. Ne nejde to ani v Total Comanderu.
Jinak s tím Unlockerem to funguje, ale je to trochu hloupé, že od teď musím vždycky adresář "odemknout" nějakým speciálním programem.
Co se s Windowsy stalo? Vždyť předtím to šlo i bez Unlockeru.

No to já právě nevím, kdy se ten systém zjančil a zamyká. Prostě něco se změnilo, ovšem kdy nevím.
Dnes jsem vyghostoval čisté XP, nainstaloval Kaspersky Antivir, Spyware Terminator, Kerio Firewall, ICQ + 3 programy a zase to blbne.