Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční mikrofon

Ahoj nedávno jsem menil zakladní desku typ ASUS P5PE-VM a nemužu rozjet mikrofon ovladač zvukovky je Sound Max kde sem pozapínal co se dalo a nic se nedeje ,u mikrofonu svítí zapnuto s vystražnym trojuhelníkem ,už nevím co zapnou ,zkoušel sem to zapojit i v zadu a to stejný za radu dekuji

ale no tak! vy by ste to 100% zvladni napisat aj presnejsie, ak nie, poradim precitat:http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz

a potom uviest:

operacny system, ci je zaplatany, pribliznu konfiguraciu, kde sa objavuje "vystrazny trojuholnik", ci na ulici pred domom (to bude tym, ze tam opravuju kanalizaciu) alebo v Device manageri, ci niekde inde. cim ste skusali, ci ide nahrat zvuk z mikrofonu? a tak dalej a tak dalej...

tak je to windous xp home, procesor dual core 1.8,pamet 2 Gb ,hadr250 no a ten trojuhelník je přímo na te ikoně toho ovladače a po otevření ovladače u toho mikrofonu zkoušel sem to v zvuková zařízení-vlastnosti odražka hlas test zařízení

je potrebne zisit, ci mate nainstalovane (a aj spravne) ovladace k zvukovej karte. zistite to takto:

pravy klik na Tento pocitac > Manage (spravovat) > klik na Device manager (spravce zarizeni) a tu mate zoznam HW a instalovanych ovladacov. Vidite tu nejake nezname zariadenie? rozumej zlty trojuholnik s vykricnikom? mozete dat aj printscreen a vlozit ho sem, aby sme mali istotu...

Měl jsem taky problém s mikrofonem, ale po prohrabání Sound Maxu byl problém viz. obrázek. Podívej se, jestli nemáš něco zaškrtlýho, pokud ano, mikrofon nejde. Aspoň tak to bylo u mě. Nevim jestli to tvůj problém vyřeší, ale můj to vyřešilo;-)
[micrdk0.png]