Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční mikrofon

Ahoj nedávno jsem menil zakladní desku typ ASUS P5PE-VM a nemužu rozjet mikrofon ovladač zvukovky je Sound Max kde sem pozapínal co se dalo a nic se nedeje ,u mikrofonu svítí zapnuto s vystražnym trojuhelníkem ,už nevím co zapnou ,zkoušel sem to zapojit i v zadu a to stejný za radu dekuji

Měl jsem taky problém s mikrofonem, ale po prohrabání Sound Maxu byl problém viz. obrázek. Podívej se, jestli nemáš něco zaškrtlýho, pokud ano, mikrofon nejde. Aspoň tak to bylo u mě. Nevim jestli to tvůj problém vyřeší, ale můj to vyřešilo;-)
[micrdk0.png]