Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak získat smazaný soubor (Windows 10)?

Zdravím

přeinstalovával jsem PC z Win 7 na Win 10. Na jednom disku jsem měl soubory se hrou Zaklínač 2 na kterém byly snad i soubory s uloženými pozicemi. (možná ne, ale za pokus to stojí)

Data jsem pak překopíroval na jiný disk s tím že ten druhý disk zformátuju. Hra samozřejmě chtěla podle Steamu naistalovat znova, tak jsem původní složku se hrou smazal (já debil).

Takže asi 15 hodin hraní je v čudu. Navíc se zdá, že Steam samotný neukládá moje savy na svuj server (aspon já jsem je osobně nenašel).

A teď se ptám - dá se nějak získat tyto smazané soubory zpět? Existuje nějaký prográmek který by je našel? Mazal jsem to asi před 3 hodinami, jesli to nějak pomůže.

Díky moc. :)

ze zmateného popisu nejde poznat, jestli je disk zformátovaný/přepsaný nebo co mu je.
zkusit recuvu, ale pokud neobnoví všechny soubory od hry, je to k ničemu.

ovšem co to bylo za hnutí mysli, které nutkalo k formátu funkčního systému a přeinstalaci tou sračkou w10 - svět jde nezadržitelně do pr...