Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový druh spamu?

Nějaká nová móda. Pár nesmyslů česky, aby to spamfiltr nevyhodil... Už mi to přišlo snad 5x a vždy ze schránky na Centru...

Received: from <amysabbottozy@kurtzauction.com> for <krata@mail255.centrum.cz>
Received: from lb-self.cent ([10.20.11.1])
by mail9.cent (Centrum Mailer) with ESMTP
;Tue, 01 May 2007 14:06:18 +0200
X-SpamDetected: 1
X-VirusDetected: 0
X-Virus-Scanner: This message was checked by NOD32 Antivirus system
NOD32 for Linux Mail Server.
For more information on NOD32 Antivirus System,
please, visit our website: www.nod32.com.
Message-ID: <000b01c78be9$1e570a10$2002a8c0@p57A5E8A0.dip.t-di alin.net>
From: "Coleman Michael" <amysabbottozy@kurtzauction.com>
To: "Herman Larry" <krata@centrum.cz>
Subject: Forgot, sorry
Date: Tue, 01 May 2007 14:06:15 +0100
MIME-Version: 1.0
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1106
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1106
Content-Type: text/plain;
charset="utf-8"
Content-Transfer-Encoding: 8bit

plne vyuziti tohoto organu kocky potrebuji jeste

Compliments,

You able seduce married woman with huge? Open WWW | RXSHOP1 | NET. Replace | with .

ale podarilo se pri vykopovych pracich objevit u [[Opalice|Opalic]] poloze jejiho tela. Proto kocka dokaze pri padu ze
ulici vetsinou mourovate, jednobarevne ci ruzne

a ještě prý Herman Larry. :-)

Původně jsem myslel, že jsem přehnal denní dávku alkoholu nebo, že jsem se konečně zbláznil. Jsem rád, že nejsem sám:

obsazenou v samici moci a proto pritahuje kocoury,

Compliments,

You can allure lady with large? Open WWW ^ RXSHOP1 ^ NET. Replace ^ with .

v organickych syntezach nebo pri cisteni vody (odstranovani tezkych kovu).plne vyuziti tohoto organu kocky potrebuji jeste bedernich obratlu, kost krizova (ze 3 srostlych obratlu) a

Můžu mu poslat ne bederní obratle kočky, ale klidně celého potkana, kterého před čtrnácti dny zakousl pes na zahradě. Taky k tomu nasbírat chcíplé myši a nechat je měsíc zapařit, aby měl silnější zážitky při rozbalování.

ted rano

tygrovana, teckovana. Chlup nemusi byt jednobarevny.

Compliments,

You can allure prostitute with big? Type in your browser WWW \ RXSHOP1 \ NET. Replace \ with .

pomoci svych analnich zlaz. Mimo cichani umi kocka a kloubni nahrady ci zubni aplikace, pouziva se take jako katalyzator
jazycek“ a rozezna svoje oblibene jidlo. Rika se,

odesilatel: Merrie Fuller <krisramirezfimw@digitalblaze.net>
prijemce: waghorne john waghorne <krata@centrum.cz> opět na centru

tak jsem si rikal ze volnyho to minulo a vono je to ve spamovem kosi

a kloubni nahrady ci zubni aplikace, pouziva se take jako katalyzator

Greetings,

You like seduce girl with vast enormous? Open WWW @ RXSHOP1 @ NET. Replace @ with .

Mocove organy tvori dve ledviny, mocovody, mocovy ocici receptory snesou vyssi teplotu nez lidske.
Kocky zijici v byte ji maji ridsi nez kocky ve volne

You like allure fishwife? We can help you
Visit "www" dot "2211122" and add dot COM at the end.

hlavy. Specialni bunky nachazejici se na cevnate vrstve za

s nekolika vrstvami polymerovych materialu.Lebka kocky je stredne dlouha, s dobre vyvinutou mozkovnou a
ktere zvlhcuje oko, takze kocka nemusi na rozdil od cloveka

Další do sbírky:

kocoura, jde vsak o dedicnou chorobu a tohoto

Greetings,

You can allure prostitute with huge? See WWW \ RXSHOP1 \ NET. Replace \ with .

Pohlavni ustroji u kocoura tvori varlata ulozena v krev vedou zily zpet k srdci. Krev se okyslicuje v tygrovana, teckovana. Chlup nemusi byt jednobarevny.

By mě zajímalo, komu se ten bot takhle zbláznil. IMHO je to virus, který se sám rozesílá, leč má chybu a zamatlal do sebe trosky nějakého odborného článku (studentské práce), co vyšťoural na disku.