Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový druh spamu?

Nějaká nová móda. Pár nesmyslů česky, aby to spamfiltr nevyhodil... Už mi to přišlo snad 5x a vždy ze schránky na Centru...

Received: from <amysabbottozy@kurtzauction.com> for <krata@mail255.centrum.cz>
Received: from lb-self.cent ([10.20.11.1])
by mail9.cent (Centrum Mailer) with ESMTP
;Tue, 01 May 2007 14:06:18 +0200
X-SpamDetected: 1
X-VirusDetected: 0
X-Virus-Scanner: This message was checked by NOD32 Antivirus system
NOD32 for Linux Mail Server.
For more information on NOD32 Antivirus System,
please, visit our website: www.nod32.com.
Message-ID: <000b01c78be9$1e570a10$2002a8c0@p57A5E8A0.dip.t-di alin.net>
From: "Coleman Michael" <amysabbottozy@kurtzauction.com>
To: "Herman Larry" <krata@centrum.cz>
Subject: Forgot, sorry
Date: Tue, 01 May 2007 14:06:15 +0100
MIME-Version: 1.0
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1106
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1106
Content-Type: text/plain;
charset="utf-8"
Content-Transfer-Encoding: 8bit

plne vyuziti tohoto organu kocky potrebuji jeste

Compliments,

You able seduce married woman with huge? Open WWW | RXSHOP1 | NET. Replace | with .

ale podarilo se pri vykopovych pracich objevit u [[Opalice|Opalic]] poloze jejiho tela. Proto kocka dokaze pri padu ze
ulici vetsinou mourovate, jednobarevne ci ruzne

a ještě prý Herman Larry. :-)

Další do sbírky:

kocoura, jde vsak o dedicnou chorobu a tohoto

Greetings,

You can allure prostitute with huge? See WWW \ RXSHOP1 \ NET. Replace \ with .

Pohlavni ustroji u kocoura tvori varlata ulozena v krev vedou zily zpet k srdci. Krev se okyslicuje v tygrovana, teckovana. Chlup nemusi byt jednobarevny.

By mě zajímalo, komu se ten bot takhle zbláznil. IMHO je to virus, který se sám rozesílá, leč má chybu a zamatlal do sebe trosky nějakého odborného článku (studentské práce), co vyšťoural na disku.