Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo P70 aktualizace na Lolipop

Zdravím :) , mám takový problém všude na internetu jsem se dočetl že můj telefon měl již v prosinci dostat aktualizaci na Lolipop... Jelikož mi to nenabízely nic tak jsem to dal nezkoumal ale nějak na to přišlo a zjistil jsem že je již prez měsíc dostupná ale můj problém je že mi to aktualizaci nenabízí... Nevite někdo co s tím ? Předem diky... :)

Dobrý den, OS Android 5 je i díky hardwarové výbavě telefonu Lenovo P70 velmi nestabilní. Proto jsme se jej rozhodli pro Českou republiku neuvolnit. Předem děkujeme za pochopení.

Vojta, Lenovo Ambasador

Dobrý den, včera jsem bohužel provedla upgrade z Kitkatu na Lolipop 5.1. Bylo to hodně špatné rozhodnutí. Firmware absolutně potlačuje duální funkčnost telefonu a vynechal všechny kladné věci Kitkatu. Je nějaká oficiální cesta, jak downgradovat zpátky na Kitkat? Díky

Dobrý den. Mám telefon Lenovo P70 na kterém přestalo hned druhý den fungovat tlačítko zapnout/vypnout. Z opravy se mi vrátil úplně jiný telefon Lenovo P70 s androidem 5,1. Zatím vše funguje bez problémů dokonce i GPS, navigace .... Problém je však v tom, že se nezobrazuje číslo volanému a nejde to nijak upravit. Rovněž nejdou přiřadit melodie k osobám nebo skupinám.