Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem weby s torrenty

Hezky den přeju.
Mám menší problém (v hlavě než v počítači) se stahováním přes torrenty.
Stahuju takto párkrát za uherskej rok, takže se v tom moc nevyznám, dříve jsem používal Bitlord, ale na "nátlak" bližních jsem si teda nainstaloval Bitcomet. Začal jsem projíždět stránky s torrenty, např. www.torrentspy.com , www.torrentreactor.to, a další ale nikde jsem nenašel to co jsem hledal.
Až mi na jednom foru doporučily btjunkie.org.
Skutečně jsem tam našel co jsem hledal, ale když jsem torrent chtěl stáhnout, vyhodilo mi to tabulku s LOGIN: .........., PASSWORD: ........
To opravdu musím být pro stahování torrentů registrovaný? V Bitlordu jsem používal vyhledavač v programu, takže vůbec nevím jak to na takových stránkách chodí:-[.
Existuje dobrá stránka s torrenty kde pro stahování nemusím být registrovaný?
Děkuji

aha pres operu .
tak na btjunkie pisou A BitTorrent client like uTorrent is required to download this link. takze teoreticky by to jit v opere nemelo - ale prděl bych na ne - stahnout programek torrent master nainstalovat zadat co hledam,on okoukne asi 40 vyhledavacu a vysledky zobrazi/otevre-preda opere/zjisti info o seedech apod.
---
aaanebo zadat do googla http://www.google.com/search?q=torrent+search+engin e a ten ukaze dalsi vyhledavace

Zkusil jsem ten uTorrent ale pár věcí mě zarazilo. Asi je to normální (doufám), ale na výpisu se mi objevilo přijato 45,6MB a odesláno 46,1MB při tom jsem nic nesdílel, tak jak je možné že ode mně někdo stahoval?

Nezapisují se jako "uživatelé" jenom ti, co tahají přes torrent tebou vytvořený na tvém PC, tedy stahují to co ty nabízíš. Teda nevím to na stopro, torrenty se moc nezabívám.

EDIT: Tvůj problém zřejmě nebude nic nebezpečného. Na www.utorrent.cz je náhled uTorrentu, problikává tam záložka Uživatelé a Hlavní.
Na hlavní je info o stahovaném torrentu Allanis Morrisset:
staženo:208kB, odesláno:224kB
Budou to data pro členy swarmu a peery jak už psal kmochna.

Můžeš použít na hledání a stahování torrentů free:

torrent-harvester

Na samotné stáhnutí souborů vesele používám skvělý FlasGet 1.80,
je total free a bez adware, na všechny klienty jsem se vydlábnul,
samozřejmě obsahuje češtinu a lze v něm pro každý torrent
nastavit zvlášť limity přenosů:

gigamania.zive.cz

Ideální kombinace, pokud používáš Firefox, je stáhnout si plugin
Flashgot. To je něco jako kombinace rum a kofola. :))