Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem weby s torrenty

Hezky den přeju.
Mám menší problém (v hlavě než v počítači) se stahováním přes torrenty.
Stahuju takto párkrát za uherskej rok, takže se v tom moc nevyznám, dříve jsem používal Bitlord, ale na "nátlak" bližních jsem si teda nainstaloval Bitcomet. Začal jsem projíždět stránky s torrenty, např. www.torrentspy.com , www.torrentreactor.to, a další ale nikde jsem nenašel to co jsem hledal.
Až mi na jednom foru doporučily btjunkie.org.
Skutečně jsem tam našel co jsem hledal, ale když jsem torrent chtěl stáhnout, vyhodilo mi to tabulku s LOGIN: .........., PASSWORD: ........
To opravdu musím být pro stahování torrentů registrovaný? V Bitlordu jsem používal vyhledavač v programu, takže vůbec nevím jak to na takových stránkách chodí:-[.
Existuje dobrá stránka s torrenty kde pro stahování nemusím být registrovaný?
Děkuji

Můžeš použít na hledání a stahování torrentů free:

torrent-harvester

Na samotné stáhnutí souborů vesele používám skvělý FlasGet 1.80,
je total free a bez adware, na všechny klienty jsem se vydlábnul,
samozřejmě obsahuje češtinu a lze v něm pro každý torrent
nastavit zvlášť limity přenosů:

gigamania.zive.cz

Ideální kombinace, pokud používáš Firefox, je stáhnout si plugin
Flashgot. To je něco jako kombinace rum a kofola. :))