Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nakoupit přes eBay

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli byste mi mohli poradit. Chtěl bych si něco koupit pres ebay, ale jsem začátečník a nevim moc co a jak a nerad bych naletěl falešným nabídkam. Tak bych se chtěl zeptat, jak nejlíp vybrat produkt, který si chci koupit? Jde ta věc poslat i z Německa do České republiky? Děkuji.

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

nerad bych naletěl falešným nabídkam.

Je dobre si precist reakci ostatnich kupujicich na prodavajiciho.

jak nejlíp vybrat produkt, který si chci koupit?

To musite vedet vy o co mate zajem.

Jde ta věc poslat i z Německa do České republiky?

Zalezi na prodavajicim, kde je ochoten zbozi zaslat. Vetsinou to byva uvedeno u informaci o nabizenem zbozi, vcetne ceny kolik by takova doprava stala navic na postovnem.

Děkuji vám za rady. Teďka sem si to všecko přečet ;) Chtěl bych se zeptat co řikáte na tuhle nabídku :

http://cgi.ebay.de/Sony-PlayStation-3-PS3-Deutsche- PAL-Version-NEU-OVP_W0QQitemZ260113089681QQihZ016QQ categoryZ117564QQrdZ1QQcmdZViewItem

Je to dobrá nabídka ?Cena této konzole v ČR se pohybuje kolem 16 000Kč a tady je nabízena za 8 200kč. O kolik se tak může zvýšit cena s poštovnim?děkuji

Ak to kupujes z krajiny EU (nemecko je clen EU) tak je DPH uz automaticky v predajnej cene, neplatis ziadne clo ani ziadne DPH extra, v ramci EU sa da tovar prevazat bez obmedzenia (okrem cigariet a alkoholu a benzinu a podobnych extremne zdanenych srandiciek na ktorych stat zaraba 100x viac ako samotny vyrobca :)

Reknu to asi tak - u "novych" veci necekej, ze oproti beznymu obchodu ziskas nejakou vyrazne lepsi cenu - usetris tak 10%. eBay je hlavne zajimavej pro starsi veci nebo raritky, ale veci jako aktualni CPU, pameti apod. kolikrat sezenes levnejc v internetovym obchode.

Pokud skutecne mas zajem, tak doporucuju:
- stanovit si maximalni cenu, kam jsi ochotnej az zajit
- pri konci aukce (poslednich 10 minut) si sednout nekam, kde je klid a solidni internetovy pripojeni a peclive sledovat, co se deje, a v pravej okamzik prihazovat.
- nedelej si velky iluze, ze ted je cena nizka - u "zhavych" veci cena behem posledni minuty klidne vyskoci na nekolikanasobek
- pokud nevyhrajes, zkouset znova a znova. Pred casem jsem koupil relativne slusnou grafiku za solidni cenu, ale vyhral jsem az asi dvacatou aukci, ktery jsem se ucastnil.

Pokud nemas nervy na poslednich par minut, je dalsi (moji oblibenou) strategii si proste stanovit maximalni cenu, a tu nastavit a dal se o danou aukci nestarat. Kdyz vyhrajes, fajn, kdyz ne - je spousta jinych.

jo ahaaaa :-| ja myslel že by to mohlo bejt více levnější, ale zkusim to ;) určim si kolik do toho maximálně dám jak si řikal a uvidim co z toho bude :) myslíš, že když to bude z Německa že tam bude možnost zvolit angličtinu v konzoli ??

S tym jazykom (nemcina) moze byt problem. V konzolach sa nevyznam ale veci predavane v nemecku maju vsetko nemecky (napr. u notebookov nemecka klavesnica, nemecky Windows atd, vsetko proste nemecke, hry takisto vsetky prelozene do nemciny).
Ale ako je to u konzol netusim, neviem ci je na tom nainstaleny nejaky pevny OS alebo co, do konzol sa nevyznam ale na take veci je dobre pouzit google alebo zajst niekam kde taka konzola existuje a pozriet si ci tam je nejaka volba jazykov alebo ci je to napevno.