Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pruhy přes obrazovku při některých hrách

Dobrý den mám takový problém při hraní např. World of Tanks,Call of Duty,Oblivion,při ostatních nových hrách se to děje jen občas někdy se to stane hned při startu a někdy později pruhy přes obraz a PC nereaguje pomůže jenom reset Grafická karta má nejnovější ovladače už si nevím rady zkoušel jsem dát grafiku do jíneho PCIe slotu taky nepomáhá děkuji za každou radu

PC : AMD Radeon HD Vapor X 7770 1GB DDR3
AMD FX 6100 6 jádro
Western Digital RE4 2 TB
8GB RAM Kingstom Hyper X Grey
Zdroj 550 W
Fujitsu Siemens 22 palců připojen přes DVI

Ta grafika zere nejakych 80W TDP, CPU nejakych 100W, mohol by stacit aj nejaky 400W seasonic apod. https://www.tsbohemia.cz/seasonic-ss-400et-f3-400w -bronze-80plus-_d90024.html
Ale neni iste ze to je zdrojom tak to najprv radsej skus s nejakym pozicanym apod. Mozes skusit aj inu molex redukciu ak mas. Ale moze byt aj blba grafika (studenak apod)

(ale je dost pravdepodobne ze slusny zdroj by mohol pomoct. Zarucit ti to ale nemozem)