Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s instalaci mysi

¨Zdravim vsechny.Potreboval bych poradit.Mam doma stary pocitac Pentium 1.Vsechny instalace probehli v poradku az na tu mys(Genius Net Scroll 110).Je tam jeste stary port a proto jsem kupoval
PS/2 redukci.Jenze i po sehnani ovladacu pro typ mysi zustava kurzor furt uprostred obrazovky.Ovladace normalne z diskety spustim a nainstaluju,ale po restartu stale kurzor
uprostred!!? Poradi mi nekdo jak na to?Mam tam OS 98SE.Diky

Mám doma redukci PS/2-serial a ještě se mi s ní ani jeden myš nechytl. Vlastně jeden jo, nějakej mickosoftí myšák. Takže radím to co MM - kouknout na prkno, vyhledat piny s označením PS/2, vyhledat podle typu desky v Googlu zapojení a zbastlit si PS/2 zásuvku. Zapojení je třeba tady: http://internet.vprdeli.com/view.php?cisloclanku=20 06021307 nebo tady: navod.htm

EDIT: pokud seženeš kablík s PS/2 samicí na jedné straně a konektorem do prkna na druhé straně, dá se to, po pár pokusech s přehazováním pinů, rozchodit na čemkoliv. Pakárna je to furt dokola restartovat :-)