Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update....pořád hledá aktualizace

Ahoj všem,
mám naistalovány OEM Win 7 64-bit a po prvním spuštění jsem zadal product key(to je v pořádku, teda win je aktivován) a potom jsem dal hledat aktualizace a teď pořád hledá a hledá, ale nic se neděje. V pravém dolním rohu mě upozorňuje, že jsou dostupné nové aktualizace, ale když na upozornění klikne tak mě to jenom hodí do Windows update a tam jenom hledá a hledá a nic jiného se neděje.....tak teď nevím, jestli je to v pořádku a mám jenom čekat nebo je někde chyba....

zadal product key(to je v pořádku, teda win je aktivován)

aktivace neni zadani produkt key, snad to vis, jen nevhodna formulace.

ono to klidne hodinku dve muze trvat.

nainstaluj ovladac chipsetu ( + dalsi potrebne ovladace, restartuj a zkus to znovu).

Nechaj ho hladat, moze to trvat aj 2hodiny. Potom bude 5hodin instalovat (nechaj to cez noc :-)
P.S> a az doinstaluje tak neklikajhned na restart ale nechaj ho este 15minut alebo polhodinu a az potom klikni na restart. Po restarte ho zas nechaj polhodinu kym sa neukludni (kontroluj si vytazenie CPU a davaj hladat dalsie updaty az ked sa ukludnil - vytazenie 0%) a tak dokolecka, budes to robit pol dna tak si na to vyhrad cas :)

Mám podobný problém. Nějak v prosinci jsem si přeinstaloval windows 7 64-bit a jelikož jsem línej čekat a nechat si zpomalovat net stahováním aktualizací, tak jsem je vypnul. A teď když jsem si v únoru usmyslel, že bych je mohl nainstalovat, tak Windows Update jen hledá, hledá, hledá - 4,5 hodiny a stejně nic nenajde... :D Kdyby se někdo nudil a byl by ochoten mi napsat co s tím, byl bych jenom rád, ale je mi celkem jedno jestli tam ty aktualizace mám nebo ne... :D

nastav si to na "vyhladavat a upozornit", zavri to okno, a on ta raz upozorni. Moze to byt aj o 2dni :)
Alebo vydrz este dalsich par hodin, ono to zavisi asi aj od rychlosti CPU a rychlosti disku apod. (mozes mat aj nieco s diskom napr. vadne sektory apod)
Ale na nejakom slabom CPU to trva kludne aj hodiny, robil som to pred 2mesiacmi na jednom slabom netbooku a trvalo to hodne dlho.

Možná už mě budete mít fakt za debila, ale už mi to našlo aktualizace a nyní je to stahuje, ovšem za tu hodinu, co tu sedím mi to stáhlo jen 16%, myslíte, že to má windows nějak nastavené, jakou rychlostí se aktualizace mohou stahovat, nebo je to prostě jen pomalé ze strany microsoftu? Moje běžná rychlost stahování je okolo 35 mbit/s. Popřípadě, jde tohle stahování nějak zrychlit? :D

Vcera jsem preinstalovaval na jednom PC Windows 7, postup byl takovy, ze tam sly Windows 7 HP, nasledne offline update SP1 a nasledne 213 updatu, ktere to naslo.

Tech 213 updatu to hledalo 6 hodin!!! a nasledne to aktualizovalo pres noc, rano to po restartu naslo dalsich 14 updatu, ale ty uz jsem nestahoval.

Takze opravdu cekat nez to najde a nainstaluje.

Microsoft milionum lidi po celem stahuje Windows 10 a tudiz se bezne updaty lidem zpomalili, jinak si to vysvetlit nedokazu.