Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MFT ze systémového disku je pryč

Po několika instalacích jsem najednou zjistil v O&O Defrag, že se neukazuje na systémovém disku oblast MFT. Na ostatních oddílech NTFS tato oblast je zobrazena i nadále. Velikost C: je 30GB, obsazeno něco málo přes 3GB místa. Mám WinXP-SP2.Všechny programy běží normálně, přesto jsem znejistěl. Co s tím?

Jen pro upřesnění zdůrazňuji, že jde o oblast vyhrazenou pro MFT, jak ji zobrazuje O&O Defrag. Tato vyhrazená oblast mívá velikost kolem 10% z velikosti oddílu. Že by O&O zobrazoval vlastní MFT, nevím. Patrně jsem nedostatečně zdůraznil, že jde o zmizení vyhrazené oblasti.

Chybí mi MFT zone size. Moje tabulka je:
MFT size : 24 MB (0% of drive)
MFT start cluster : 428633
MFT zone clusters : 434912 - 435008
MFT zone size : 0 MB (0% of drive)
MFT mirror start : 533772

Odhad 10% bylo zprůměrování z více logických disků na několika počítačích s NTFS