

Excel 2010 uložení jako obrázek pomocí vba
Zdravím,
potřeboval bych poradit, mám list v excelu 2010 a potřeboval bych při spuštění makra aby tento list uložil jako obrázek (.png) pomocí vba.
Přikládám obrázek toho co jsem sehnal na internetu, funguje to ale problém je v tom že při otevření obrázku v malování, Windows prohlížeč fotografií nebo Photo Gallery při přiblížení dochází nejspíš ke kompresi a je to docela špatně čitelné. Řešení jsem našel otevřít to např. v IE. Což by nebyl zas takový problém, tyto obrázky posílám kolegům v práci a nevím zda by každý pochopil aby to otevíral v IE, defaultně se to otevírá v jednom ze tří jmenovaných programů.
Co přesně potřebuju ... potřebuju jestli by při ukládání šla zlepšit kvalita (rozlišení ? ) aby když to otevírají v malování, Windows prohlížeč fotografií nebo Photo Gallery při přiblížení byl text čitelný.
Hledal jsem na googlu, ale jelikož se syntaxi v vba nemám žádné zkušenosti tak na to čumím jako tele.
Předem děkuji za pomoc.