Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace ntb Acer

Dobrý večer, chci se zeptat, zda je nutné uvést ntb do továrního nastavení i přes to, že jsem jej už do továrního nastavení uvedl, ale ničemu to nepomohlo. Ptám se, jelikož mi z Aceru napsali,že nemusím počítač uvádět do továrního nastavení, ale hned dole se píše, že ho do něj mám uvést, pro vyloučení sw poškození. A když uvést do továrního nastavení, tak jakého? "Smazat jen moje soubory" nebo "Odebrat soubory a smazat disk"?
Díky. :)
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

loading...

když obnovuješ do výrobného stavu z recovery je potrebné vyformátovať a kompletný reinstal, ne "zachovať súbory" a podobne. s tým že ale vopred si osobné súbory presunte na vymenitelné médium (USB stick, a podobne) po obnovení ak nefačí tak poslať do aceru, ak ste už obnovili úplne, tak už nieje potreba.