Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupe iPhonu 5S?

Ahoj...mam takovy dotaz pro lidi co ho maji mely...a muzou ho porovnat s ostatnimi.

O telefonech vim takrka vse...ale "bohuzel" jen u tech co maji android...
iPhone jsem naposledy mel kdyz byl iPhone 3G/S ..pak uz jsem zadny nemel tak se chci na par veci zeptat.
Momentalne mam Galaxy Note 4 a tak nejak pokoukavam na iPhone 5S.
Vim ze ma mensi display horsi fotak atd atd...o to mi nejde...

Spis:
Jak je na tom iOS? jde tam delat co na adroidu?(stahnu si neco do mobilu z netu)?
Je porad potreba mit iTunes?
Co baterka?Vsude koho vidim s iPhonem ma jas na minimum a snad pomalu 2G sit...u Notu jsem zvyklej na celkem dobrou vydrz.(nehraju hry atd ale obcas koukam na net/posloucham)

Dik za vsechno info co sem nekdo napise :)

Nevím jak ty, ale taky jsem pokoukával po iPhonu ale jelikož mám LG G4 který má 5,5" displej, tak nic jiného kromě 6s PLUS nepřipadá v úvahu, ale to už za to chtěj docela pálku. Nedovedu si představit přejít z 5,5" na 4". Jinak bych iPhone klidně bral, ale nechci ho jen kvůli malým displejům, což považuju v dnešní době jako obrovskou nevýhodu.

Jinak ale k tvému dotazu, 5s už asi vážně nemá smysl kupovat, to už jedině 6s a nebo počkat na další generaci, ale to už je za jiný prachy.

A jinak dotazy ohledně baterky apod. bych směřoval spíš na iPhone fórum.

Muj posledni nez jsem presel na Samsung Note 3 a nasledovne jsem "utekl" k Lumia 640XL jsem mel iPhone 4S, iTunes je zapotrebi k urcitym funkcim ci prenosu, ale zalezi co presne chces nebo nechces delat.
Obrazne iPhone 5S je velmi kvalitny a reaktivni telefon s velmi dobrou vydrzi baterie a hlavne je stabilni.

Baterka ti při běžném telefonování a sms, občasný net, facebook vydrží klidně i dva dny... S výdrží je na tom podobně jako ostatní smartphony.
Itunes - ty prakticky potřebuješ jen na zálohování/obnovení případně, když si z PC chceš do mobilu přesunout písničky. (ne, nemusíš je mít zakoupený na itunes)
Jestli chceš neofiko aplikace, dá se tam dát Jailbreak a přes Cydii stahovat a upravovat mobil do sytosti (něco jako root u droida).
Jas ti stačí na půlku (nevím kdo si hodlá vypalovat zrak 100%) Monitor u PC mi taky nevypaluje sítnice, ale proti gustu..
Jinak ty fotky nejsou až tak zlý, apple nejede ve stylu: čím víc mpx, tím víc adidas.

Jestli se ti 6tka nelíbí a chceš svižnej systém, tak bych za ty prachy do 5ska šel...

Jo tak baterka by sla...jasny ale kdyz si stahnu mp3 z netu tak mam smulu co? Koukam ze Cydia je porad :) ja mam jas na Notu tak na 15% ...zvyknul jsem si takze pohoda :) jo mpx vim ale zrovna Note foti pekne a vazne tam pomaha ta stabilita :)
Prave ze z iPhonu to u mne konci 5S :)