Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Dobrý den.
Před měsícem jsem koupil od souseda notebook který měl od výrobce win.8.1.Soused updatoval na win.10.Před mým odjezdem do zahraničí jsem stihli změnit přihlašovací heslo ale jeho přihlašovací email adresu už ne.Vše jede v pohodě až na některé problémy a to otevření některých aplikací.(prohlížení fotek,nastavení hodin,budíku,přehrávání filmu atd)
Při otevření aplikaci mi vyskakuje "Aplikace....... se nepovedlo otevřít pomoci předdefinovaného účtu správce.Přihlaste se pomoci jiného účtu a zkuste znovu"
Vše zatím řeším "otevřením v jiném programu" i když některé apky nejdou.
Prosím o radu co se s tím dá nebo má udělat.
Díky Fullneck.

Hezký podvečer,
nevím, jestli máte ve stroji své data, nebo sousedovy, ale zásadou je po pořízení jakékoli výpočetní techniky čistá instalace OS. Pokud Vám něco říká čistá instalace, pak ji proveďte a jestli musíte Microsoftu sdělovat emailovou adresu, pak tam zadejte svou (osobně tam žádnou nemám). Kde získat instalačku a jak nainstalovat je uvedeno na netu Microsoftu (vyhledávače fungují). Píšu z mobilu, proto jsem možná strohý a...

Před mým odjezdem do zahraničí jsem stihli změnit přihlašovací heslo ale jeho přihlašovací email adresu už ne

to som nejak nepochopil, to sa prihlasujes na jeho email ci co?
V nastaveniach - uzivatelske ucty mas moznost vytvorit novy ucet. Da sa vytvorit aj lokalny ucet bez nejakeho emailu, alebo online ucet s emailom.