Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrhy na výměnu GPU za výkonější

Dobrý den,

bratr na mě žadoní, že si chce vyměnit GPU za výkonější. Ne, že bych po dlouhém porovnávání nebyl schopen něo vybat, ale přeci jen nejsem úplně v obraze, co je vše na trhu, tak žádám o nějaké návrhy. Začalo to teď, když si pořídil GTA V s tím, že se "trhá" obraz. Koukal jsem do nastavení a bylo tam jakési omezení kvůli RAM, kterou má aktuální GPU 2 GB.

Každopádně pro upřesnění celé estavy jsem upnul podrobný výpis z CPUID.

Děkuji předem za návrhy.

Obr. CPU-Z
[http://pc.poradna.net/file/view/25086-12-gif]

Výpis CPUID
ZDE

Ono v prvom rade vobec netusime jaku mas aktualne grafiku, ptz "200 series" znemena ze to moze byt 220 alebo aj 290 apod (teraz trieskam len cisla ale ide o princip). Jaku presne mas grafiku zistis tak ze si to na nej precitas, pripadne nejakym slosnym SW skus aida apod, alebo si v spravci pozri VEN a DEV na 3.karte polozka HW identifikacia, a daj si tie cisla do google

takze si das do google R9 370 benchmark a nejaku inu co si si nasiel si tiez das so slovom benchmark, a porovnas si to. :)
Tip: R9 je dobre, a na nejakom alza.cz si potom vlavo v zozname klikaj na nejake vyssie cisla alebo drahsie, a to bude aj vykonnejsie (cena sa zvysuje s vykonom, je to jednoduche :). Potrebujes ale aj zdroj slusny podla toho co kupis (neviem jaky mas teraz)