Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program co nikdy nebyl

Jo vím, že to zní divně...

Programy co jsem očekával a už se jich nedočkám: další verze Volkov Commander, označená samotným autorem jako 5.0. Čekám už několik let...

Ranish Partition Manager - geniální program na práci s oddíly (poplatné době vzniku). Marně čekám na další verzi.

Jak jste na tom vy?

Pavel

Já nikdy neobjevil něco, kde bych si mohl postavit vláček podle svého, ne z předurčených drah, ale úplně podle sebe, jako se staví modýlky železnic.
Ale možná jich je hafo, hledal jsem tak 4x, naposledy snad před pěti lety.

To je ale přesně to, nechci. Nechci řídit provoz na daném železničním uzlu, házet vexly, semafory... Nechci ani vozit cukrovou vatu a vydělávat na žvejkačky, na již předem určených dráhách.
Chci si postavit úplně vlastní. Zkrátka mít hromadu kolejí, vyhybek atd., postavit a pustit vláček (jako když jsem byl malej a měl vláček na klíček, později elektrický modýlek).

Já už jej snad i kdysi zkoušel. To želpage mi je nějaké povědomé a ta příšerná grafika (a angličtina v českém programu jako jediný jazyk - nevadilo by mi to u cizího programu) také. Nicméně pokud ano, tak jsem zapomněl a vyzkouším. Dík.