Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Micro SD vs SDHC karta

Dobrý večer. Je rozdíl mezi micro SD kartou a micro SDHC kartou? Potřebuji do telefonu HTC 620g a všude koukam tak jsou jen karty SDHC ale v informacich o telefonu je uvedeno micro SD karty. Bude tam SDHC pasovat? Díky

A karta 16GB musi byt SDHC, lebo to je prave to co umoznilo karty vyssie jak 4GB. Ked telefon ma podporovat karty vyssie jak 4GB (pozri si na webe telefonu alebo kde), tak podporuje SDHC, logicky.
P.S. smartfony vsetky podporuju aj SDHC ptz SDHC existuje dlhsie jak smartfony.