Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odcházející grafika? (ale jede)

zdarec prosím pomoc.... chci si sestavit PC a jelikož mi zítra dojde základovka tak jsem si pomalu vše dneska chystal... no a je tu problém, připojil jsem grafiku na starej PC a po zapnutí mi tam začaly vyskakovat různý řádky jako by odcházela...foto zde ( TkQPOZa ) může to být bud tím že na PC jsou sedmičky přitom základovka je stavěná na W-XP nebo taky tím že je tam HDD danej bez reinstalace na ten pc a nebo je v hajzlu grafika? může mi prosím někdo poradit jestli je to tim starym PC nebo mám ještě dohledat novou gráfu? jinak gráfa Nvidia 8800GT 512MB eště jednou díky za odpovědi...

takhle, PC na kterým jsem to skoušel byl normálně funkční a byl funkční i když jsem ho dnes zapojil s gráfou co v něm byla. Takže monitor a kabel do něj je OK ale jakmile jsem tam dal tuto grafiku s HDD tak to začalo řádkovat.. hned jak mile naskočil po zapnutí obraz tak to začalo dělat to stejné ale pro změnu pruhy svislé to trvalo během načítání PC jak mile začal nabíhat windows tak to jen přeskočilo tak jak je vyfocený na pruhy vodorovný... změna rozlišení neudělá nic...pořád stejný...a nechal jsem to běžet asi necelou hodinku a nepomohlo...ventilátor bylo slyšet že podle zátěže pracoval jak měl...a jako že by se mi sekal obraz říct nemohu...ted mě ale napadlo, čistě teoreticky když je na grafice DVI vstup přez kterej to blbne a je tam i HDMI, myslíte že by stálo za hřích koupit HDMI kabel a skusit to s ním?