Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proces inicializace přihlášení se nezdařil

Dobrý den, chybu "proces inicializace přihlášení se nezdařil" jsem tu našel a i její řešení ale moje je trochu jiná a řešení uvedená v těch článcích nefungují. V prvé řadě všem ostatním s touto chybou počítač vůbec nenaběhl, ale mě v podstatě na konci instalace sedmiček, tato chyba jen problikne a systém naběhne úplně bez problému jako by se vše povedlo, jenom na něm nejde nic dělat, nefungují žádné ovladače pro bezdrátové připojení atd.. Za poslední rok jsem ty sedmičky instaloval na spoustu počítačů a bez problému. Jediné v čem bylo toto jiné, že tady jsem přecházel z vyššího na nižší, konkrétně z win 8.1 na 7. Zkoušel jsem tu opravu, kterou jsem tu našel, nabootovat z toho DVD ze kterého jsem ty sedmičky instaloval a dát opravit a poté v příkazovém řádku zadat "bootrec /fixmbr, bootrec /fixboot, bootrec /rebuildbcd" a restartovat, ale když dám "opravit" a vyberu jedinou možnost co tam je, Windows 7 a kliknu na tlačítko "další", tak mi to vypíše hlášku "Tato verze možností obnovení systému není kompatibilní s verzí systému Windows, kterou se pokoušíte opravit. Zkuste použít disk pro obnovení, který je kompatibilní s touto verzí systému Windows". Přitom z tohoto instalačního DVD jsem ty sedmičky instaloval. Neví někdo co s tím? Díky za odpovědi

všechno co jsem potřeboval mám na externím disku, v notebooku není nic co bych potřeboval, ale jak jsem psal, v notebooku jsem při instalaci smazal všechny oddíly disku a formátoval ho

a samozřejmně jsem to nezkoušel instalovat jen jednou, když by se to nepovedlo jednou tak bych tu neotravoval

Za poslední rok jsem ty sedmičky instaloval na spoustu počítačů a bez problému.

i když si o těch instalacích myslím své, snad mnohonásobnému instalovači dochází, že s odstraněním oddílů odstraní i data.
možná si přitom poprvé prohlédne strukturu svého disku a přestane se divit.

při instalaci jsem smazal všechny oddíly disku

já nevím, něco mi říká, že se vyignoroval na boot oddíl.
anebo má ta šlohnutá instalačka upravený bootloader, viz chybová hláška o verzi.