Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kdo spozoroval výpadek sítě T-Mobile?

Včera (úterý) před 3 hod. a 10.2. (středa) okolo poledne jsem zaznamenal výpadek sítě T-Mobile. Manželka používá O2 u té se to neprojevilo, pouze se mi nemohla dovolat (mám T-Mobile), do sítě O2 jí to fungovalo. Taktéž já se do síti hodnou chvíli nedovolal nikam. Zajímalo by mne zda jste také někdo tento výpadek zaznamenal, případně i v jiné dny.

Koukám, že používáš bulvarizátor titulků...
Pokud má operátor v nějaké oblasti výpadek, je pochopitelné, že se nedovoláš na čísla v té oblasti ani se čísla v té oblasti nedovolají nikomu.
A protože manželka používá jiného operátora, výpadek nepocítila. Je to zvláštní? Ne.

A k odpovědi na tvůj dotaz, já jsem výpadek nepocítil. A Pokud tě zajímají bližší informace, zavolej na informační linku svého operátora.

Výpadek T-Mobile jsem nepozoroval,ale zase v Brně byl výpadek elektrické sitě a nejezdily tramvaje do Maloměřic.Zaznamenal také někdo tento výpadek. Autobusy do Lesné jezdily normálně.Akorát se nedalo přestoupit na tu tramvaj.

zpozoroval

jinak ale priste napis, kde to bylo.

lehce se stane, ze nejaky vysilac vypadne, potom v urcitem miste dojde k vypadku, ale celoplosne se vypadky stavaji jen zrikakdy, musi vypadnout neco na centrale a to se bezne nestava, vse je jistene.