Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový NTB s podporou winXP

Nějak vymizela podpora ze stránek výrobců.
Hodil by se mi, ideáně menší pod 15" s 4GB RAM, core2, i3 nebo AMD.
Jsem zvyklý provozovat dva sytémy win7 i winXP kvůli starému SW.
Díky pokud něco doporučíte.

Přesně tak. Nainstalovat VirtualBox, do něj Windows XP a v něm pak můžeš mít jakýkoliv starší program. Navíc virtuální stroj bude přenosný stačí jej kamkoliv zkopírovat a připojit do VirtualBoxu.
Navíc, pokud si zapneš bezešvý režim ve VirtualBoxu, pak ani nepoznáš, že aplikace běží ve virtuálním stroji