Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s výběrem kabelu

Ahoj, mám problém mám monitor od LG, a má pouze DVI a VGA já chci využít DVI jelikož je kvalitnější přenos, a tak chci zapojit nějakým kabelem do HDMI Jedná se o DVI dual port. Potřebuju oba samce :) Díky moc za rady.

Ohledně toho "tetelení", odbornou veřejností zvaném rušení: Většinou bývá způsobeno spojením se zemí ve dvou (nebo více) bodech. K zamezení je nutno mít PC i monitor zapojené do jedné zásuvky (a stejně tak veškerá připojená zařízení, resp. ta, která mají třívodičový napájecí kabel) a pokud je do sestavy nějak zapojena kabelová/společná/satelitní anténa (třeba přes TV), tak je třeba do anténního přívodu použít galvanický oddělovací člen. Někdy se vyskytuje i jiné nečekané spojení se zemí (jednou to byla tiskárna, která se kovovým dnem dotýkala ústředního topení), ale to bývá poměrně vzácné.

No mám to vše v 1 zásuvce jinak je tam zapojený notebook, monitor, repráky a další potřebné další věci tak v tom bych to neviděl. Ale díky za to slovo rušení nemohl jsem si pomoct ale napsal jsem tetelení jelikož mi to přišlo nejblíž tomu slovo a hned každý si asi uvědomí o co jde :)

Tyhle piny se mě týkají které tam nejsou na single
Pin 4 TMDS data 4− Digital green− (link 2)
Pin 5 TMDS data 4+ Digital green+ (link 2)
Pin 12 TMDS data 3− Digital blue− (link 2)
Pin 13 TMDS data 3+ Digital blue+ (link 2)
Pin 20 TMDS data 5− Digital red− (link 2)
Pin 21 TMDS data 5+ Digital red+ (link 2)
což jsou jestli se nepletu digitální barvy.

Heh. no každopádně asi myslím něco jiného ale i tak díky, za čas strávený s řešením mého problému. Asi tam zatím nechám HDMI/DVI-D single a po té skusím někde pořešit ten HDMI/DVI-D dual port kabel či redukci :D