Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když zapnu nějakou hru, po pár minutách se vypne počítač

Zdravím,poslední dobou když zapnu nějakou hru Např. Blade a Soul,black ops II,tak se mi po par minutkách vypne počítač už nevím čim by to mohlo být

Teploty Za klidu : tX5h
Při hraní: yt5O

Možná jestli by stím neměl něco společného Zdroj kterej už je starší a mám 400 W.
Jinak mam plnej disk C:3 GB volno
D:12 GB volno

Vypnutí vypadá asi tak: V pohodičce si hraju z ničeho nic černá obrazovka a v tu chvíli se PC vypne žádné sekání nebo něco podobného

Budu rád za každou odpověď Předem dík :))

Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
Procesor: AMD FX-630 Vishera 32nm Technology

Ram: 12,0GB Dual-Channel DDR3 @ 800MHz (10-10-10-30)

Zakladovka:MSI 760GA-P43(FX) (MS-7699) (CPU1)

Grfika :2047MB NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (MSI)916W (1440x900@75Hz) -Nechápu proč mě to tam píše odběr 916 W :D

Hadr: 232GB MAXTOR STM3250310AS ATA Device (SATA)

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna hloupého předmětu, původně: SparkyCZ (host)

Ten zdroj tam je už snad vice jak 8 let

# Tudiz zrejme pozaruce :-)
• Zkus tam (na zakladni desce) nechat jen <2x4> a spust tu urcitou HRU/y znovu, zda-li cely OS zase spadne.
• V opacném pripade, proverit zdroj, kde jeho oprava = nakup nového
Tady ty nahlé pady bez modré obrazovky etc jsou vetsinou problém vykyvu napajeni/zdroje, coz napovida o tom, ze jiz neslouzi jak ma, urcite (zda-li je vinikem), zakoupit novy, k vylhnuti se nekdy az trvalého poskozeni jiného HW (coz neni zrovna nejlevnejsi zalezitost)

tak vezmou zbytek pajšlu sebou.

• Aji ze zasuvkou, nebo EL okruhem celého domu :-) ../by ses divil, nekteré okruhy jsou zcela mimo normu nekdy ze zacatku 60 let, promocené probijeci zdi, zaoxidované prohnilé etc.
(aji u predeslych ADSL, do toho tuknes, se ti rozdrobijou v ruce)