

Antivirus do firmy
Zdravím,
rád bych si nechal poradit, jaký antivirus doporučujete do firmy cca 25 počítačů.
Měli jsme zde ESET ale je to dle mého neskutečný žrout výkonu.
Určitě jste to už zde řešili, přesto se raději zeptám na aktuální informace.
Děkuji za všechny odpovědi.
Co říkáte na COMODO? Je to dokonce free i pro bussines. Někdo zkušenosti?
Bude to lepší volba než Microsoft AV?
Jo COMODO je dobry, jeste bych ti doporucil Kaspersky a ESET.
Da se i Symantec, ale muj nazor je, ze je horsi nez zminene.
Kazdopadne ale pocitej s tim, ze ti to bude vsechno zatezovat pocitac stejne. To uz je ale tvoje vec, nevim jestli chapes, ze aby mohl antivirus dobre pracovat potrebuje vykon procesoru, ten antivir nefunguje jako perpetum mobile, ze by se pohanel z niceho.
Mas 3 moznosti:
1. Uzivatelum nastavis prava, poresis denni zalohy a zvladnes to bez antiviru a tim i bez zvysene zateze procesoru.
2. Uzivatelum nastavis prava, poresis denni zalohy a nechas tam antivir od Microsoftu, ktery sice najde mnohem mene nez polovinu vsech viru, ale take mnohem mene zatezuje procesor.
3. Nainstalujes nejaky antivir, ktery najde polovinu vsech viru a pokusis se co mozna nejvice optimalizovat a neinstalovat zbytecne funkce nejakych internet security.
(4. Proste tam prsknes neco jinyho a smiris se s tim, ze to zase bere nadvladu nad tvym PC.)