Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se kontrolují logy?

Na různých internetových fórech se často žádá kontrola logu a já se chci zeptat, jak, když na web zkopíruju log, mi ho zkontrolují?? Mají na to nějaký program, nebo jen tak z hlavy??

je jistý nezanedbatelný rozdíl v tom, Z JAKÉHO PROGRAMU ten log je... :-)

jsem ti schopen celkem jednoduše přečíst log z apache nebo squidu, ale třeba takový transakční log z MSSQL si moc nepřečteš... ;-)

P.S.: Tipuju, žes myslel log z hijackthis. Ten se obecně dá "dekódovat" díky širokým znalostem malwaru ale i normálního SW.