Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klávesnice notebook

Dobrý den, kamarádka si asi u notebooku Asus Intel Celeron M procesor 380 vypnula klávesnici, pokud je to vůbec možné, má systém Windows xp home, můžete prosím někdo poradit co s tím, komunikuji s ní přes skype, bohužel nemám NB, tak nevím jak poradit. Děkuji

ještě jedna věc, v prohlížeči mozilla jí to píše pouze závorky a když zkusila word, tak to nepsalo vůbec, asi na něco zmáčkla, protože mi říkala, že se jí obraz na monitoru nastavil úhlopříčně a přestali fungovat zástupci programů, zkusili jsme bod obnovení, zástupcí snad fungují, nezkoušela všechny, obraz se srovnal ale to psaní stále nejde, moc se omlouvám za otravování, ale snad mi to pomůžete vyřešit. Děkuji

Děkuji všem zúčastněným za rady, po lehkém úderu (slovním) z kamarádky skutečně vypadlo, že ukazovala dědovi fotografie z loňské dovolené a ten, postarší to člověk slabšího zraku, nakloniv se blíže k monitoru, přičemž v pravici třímal mattoni pomeranč, skutečně vylil na NB několiko linam určených hltů tohoto moku. No a s tím obrazem je to skutečně tak, že si jej otočila zoufalým otíráním klávesnice. Šikovný človíček jí NB rozebral a vytřel dosucha, zatím to vypadá, že k žádné újmě nedošlo. :-)