Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak nabootovat win 7... jsem debil a nevim si uz rady

Zdravím,

dovolte mi Vás požádat o pomoc při instalaci win7.

Stáhnul jsem si z CZ torrent win7 ve formátu iso. Potom jsem si vytvořil bootovaci flash a na ni jsem nahral soubor nijak neupraveny v tom formatu iso, ale to mi nefungovalo. Stale mi to psalo Invalid partition table, tak jsem se dočetl na internetu, že musím ten format iso předělat do formatu cd image, či co, tak jsem na ten soubor iso kliknul a kupodivu a mému úžasu mi nero samo nabidlo vypalit si obraz cd na tu flashku, ale ani s tím to formátem mi to stále píše Invalid partition table. Opravdu si už nevím rady. Mohl by mi zde někdo pomoct? Byl bych opravdu vděčný,protože moje nervy jsou už v lidově v prdeli a dál.

Děkuji Jakub Kavka
Problemy s warezom tu neriesime (fleg)

Co to je urcity druh flešky? Jdu tedy do BIOSU... snad to pc potom vůbec najede :D ... fakt už nevím...

CMOS Setup Utility
-> Hard Disk Boot Priority (press Enter)
-> First boot Device (USB - HDD)
-> Second Boot Device (USB - FDD)
-> Third Boot Device (CDROM)