Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem deska+cpu

i7-4790k a deska ASUS Z97-PRO GAMER GAMING MB - Intel Z97
¨ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 - Intel Z97
ASUS SABERTOOTH Z97 MARK 2 - Intel Z97
Jsou všechny vhodné k tomu cpu že?

Jejich high-end je dobrý, žádný ojeb

# Bohuzel LOw-End desky, na nich setrí snad kazdy vyrobce, né jen Asrock (coz byl v pocatku ASUS).
• Nekteré desky (i pres né moc oblíbené jméno Asrock), pritom dokází, sem tam vyrobyt slusny zaklad na japonskych kondíkách, slusnym napajením a celkové osazení jak ostatní vyrobci, tak na co kupovat ZNACKU a platit a platit, kdyz mi Asrock muze nabídnpit to samé..

# Riskovat co? :-)
• Skoda ze v popisku není psané, kolikati jsou vrstvové, nekteré ty MSI se dají zohnout jak papír, dusledek si dokázes uz vybavit sám..(pritom u asus, u <PHI> kontrole, mela problém snad kazdá desátá, tak jestli zamestnávají lidi, co kontrolu delají jen namátkove, RISKUJES snad u kazdé znacky :-)).

No na jistým foru jeden chválil do nebes a tři se přidali se špatnýma zkušenostma ohledně špatnýho BIOSu blbě fungujících USB portů (takže kvalitní osazení je jedna věc funkčnost pak věc druhá)a to i po výměně za jinej kus a šlo o nějakou Z MB Killer takže z těch mála co si tu MB koupili tak zkušenosti takovýhle + ty levný moc dobrý jméno nemaj .To i nezávisle v komentech u nějaký nový TOP MB Asrock v recenzi na Pctuningu ,za mě když MB tak Asus cena je + - stejná.....(známej měl Asrock Z87 jedna pošla po roce výměna za druhou tam přestali fachat USB porty po půl roce,vráceny peníze tolik k tomu risku.:-))