Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lhuta reklamace od 1.2 do 1.3.2016 nedali vědět

dobrý den chtěl jsem se zeptat. 1.2.2016 jsem dával na reklamaci telefon který je již 4x reklamován a již jsem odstoupil od smlouvy ale do 1.3.2016 se mi ještě ani neozvali takže již je to měsíc mám tedy nárok na vrácení peněz za reklamované zboží? i když by reklamaci neuznali? píši vám protože unor měl 29 dní tak jestli to platí i tak. předem mockrát děkuji za vaší ochotu a čas. jsem vám vděčný. Svoboda.O :-)

Třicetidenní lhůta pro vyřízení reklamace začíná běžet dnem následujícím po uplatnění reklamace kupujícím.Tj.od 2.2.do 3.3.A nespoléhej na to,že se musí sami ozvat,pokud jsi to někam přímo zanesl reklamovat,musíš se tam zeptat sám.Třeba řeknou,že to tam už týden leží a lhůtu tedy stihli.I když většinou alespoň pošlou SMS.Jestli jsi ale již podal odstoupení od smlouvy,tak to měli vyřídit do 14 dní.

telefon který je již 4x reklamován..
.. i když by reklamaci neuznali?

POZOR: „Vyřízená“ reklamace se ne vždy rovná reklamaci uznané.