Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klon Twist karty?

Mám Twist kartu s tarifem Twist Internet a rád bych ji nechal naklonovat. Karta je relativně nová, nedokážu posoudit rok výroby.

Nezná tu někdo spolehlivou a seriózní firmu, která by klon provedla?

Pavel

P.S.: Snad jsem neporušil pravidla, koln nebude sloužit jako "podvod", ale kartu budu velice často přemisťovat a jde o její ochranu proti mechanickýmu opotřebení kontaktů.

Dle mýho názoru z toho neetickou záležitost dělá operátor, moje svědomí je čistý, nejde o krádež ani podvod. Kdyby tu byl rozvinutej trh a snaha vyhovět zákazníkovi, byla by tahle služba zdarma. Je nesmysl ji takhle zpoplatnit. Další deformace a česká specialita jsou bankovní poplatky; kdybych sháněl účet bez stupidních poplatků, taky by se někomu zdálo, že jednám protiprávně?

Pavel

Ja myslim ze diskusiu na temu poplatky nie je nutne dalej rozvijat. Operator nieco ponuka za urcitu cenu a za urcitych zmluvnych podmienok. Mas 2 moznosti
a) zmluvu akceptovat a riadit sa podmienkami v nej obsiahnutymi
b) zmluvu neakceptovat a pripajat sa na internet inac
Ak si sa dobrovolne rozhodol pre operatora XY a jeho zmluvne podmienky, tak ich treba aj dodrziavat, a akceptovat ze ponuka nieco za urcitu cenu. Ak sa ti nepaci cena pripajaj sa na internet inac.
Ked prides do krcmy tak tiez bud akceptujes ceny v krcme alebo ak nie tak si kupit lahvac a pit ho doma.

Stejně tak jsem v bance dobrovolně souhlasil s podmínkama vedení účtu, se kterým souvisí i bankovní poplatky. To, že jsou v některejch případech naprosto nesmyslný je prostě fakt, o kterým mi nic nebrání se vyjádřit.

To samý se děje při platbě za klon karty: nesmyslně drahá paušální měsíční platba. To se mi nelíbí.

Víc už asi nemá cenu psát.

Pavel