Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aDSL router, P2P

ahoyte, mam probleeeem...mam aDsl router WELL PTI 8505, a neviem si poradit s nastavenami, ako spojazdnit natrvalo P2P...raz sa mi to podarilo rozbehnut, stahovalo aj upload bol naplno...ale teraz uz zase minimalna rychlost, nieje to providerom, ani firewallom, porty som forwardoval...neviem si uz rady...vie niekto pomoct? dakujem prosiiiim co najskor...ide mi hlavne o pragramy uTorrent a eMule...(programy ukazuju ze porty su volne, vsetko OK, ale aj tak rychlost takmer nijaka)

splňují vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu a ochranu přenesených dat - vestavený Firewall, IP filtrace, VPN pass through aj.. Pro maximální bezpečnost je vestavěný firewall zapnutý už v defaultní konfiguraci.

dostaners se do jeho fw? chtelo by to p2p trosku vysachovat