Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hide IP platinum

Mám spuštěný program na skrytí IP adresy, ale na stránce www.mojeip.cz se mi stejně ukáže ta moje oficiální. Hide IP ukazuje momentálně China.
Má to tak být?
Podle mě ne, když je to program na schování ofic. IP adresy.
Možná že se mýlím, ale zkouším to poprvé, tak nevím.
Win XP pro sp 2 poslední aktualizace.
Díky za případné rady.
Dokonce i na poradně se ukáže část mojí ofic ip adresy. ]:):!:

Prečo sa stále ukazuje moja skutočná IP?

Tu sú naše návrhy:
1. Niektoré stránky ukazujúce IP hovoria "proxy detekovaná", ale Vaša skutočná IP je v skutočnosti skrytá. Vašu skutočnú IP môžete nájsť v okne o programe Hide IP (stačí kliknúť pravým tlačidlom myši na ikonu vpravo dole a zvoliť "About...").
2. Stiahnite si najnovšiu verziu z download.htm a nainštalujte ju.
3. Uistite sa, že používate prehliadač Internet Explorer, Firefox, Netscape alebo Opera.
4. Ak používate Internet Explorer, pozrite si prosím nastavenia proxy v prehliadači Internet Explorer. Otvorte Internet Explorer a zvoľte Tools | Internet Options | Connections | Lan settings... alebo Dial-up settings. Uistite sa, že obidve možnosti v nastavení Automatic Configuration sú vypnuté. Po tom, ako sa prestane točiť ikona Hide IP, uistite sa, že možnosť Proxy Server je zapnutá a je nastavený proxy server.
5. Opera, Netscape a Firefox musia byť reštartované po tom, ako program Hide IP nájde proxy server. Verzia prehliadača Firefox bez nutnosti inštalácie nedokáže s programom Hide IP správne pracovať. Uistite sa, prosím, že máte správne nainštalovanú plnú verziu.
6. Niektorí poskytovatelia internetového pripojenia nedovoľujú používateľom používať proxy servery na portoch 80 a 8080. Ak máte takýto problém, oznámte nám meno Vášho poskytovateľa.
7. Navštívte www.cmyip.com a pošlite nám snímku Vašej obrazovky.
8. Pravým tlačidlom myši zvoľte ikonu programu Hide IP v dolnej lište a vyberte "Report...". Skopírujte obsah správy a pošlite nám ho e-mailom.
Ďakujeme Vám!

tento program je hodně špatný, jsou weby, kde je krátké info o tomto programu, link na stažení a také fórum, kde spíš převažují sprosté slova ohledně kvality programu
údajně to spojuje často na transparentní proxy, proto se zobrazuje to co by nemělo :x: