Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MT, Twist, T-Mobile a zruseni presmerovani

Staleho zdravi preji. Nastinim svuj problem:
Mam stoletou SIMku (cca deset let) jeste od Paegasu (Twist, nikolivek tarif), narvanou (nyni) v Nokii 6021. Straslive me irituje, ze se mi dalsi prichozi hovor (pri probihajicim volani) automaticky presmeruje na zaznamnik (preferoval bych "pridrzeni" hovoru). V menu telefonu to po zadane deaktivaci vyhlasi chybu, na podpore (4603) to volbu sice "vezme", ale s nulovym efektem (totez pri pokusu o vypnuti zaznamniku). Do teto problematiky moc nevidim (telefon pokladam za nutne zlo), tak se ptam, je-li na vine fosilni SIMka, mluvici kost ci ja. Poradi mi nejaky skalni telefonista? Predem dik za pripadne odpovedi.

Toz teda jak sedlaci u Chlumce. Inteligent na hot line mi prozradil, ze stare typy SIMek tuto volbu vubec neumoznuji a potutelne doporucil vymenu za superextramoderni typ novy (s novymi funkcemi, ktere jsou mi akorat tak ku ho*nu). Nehodlam vrazet prachy do zhuverilosti (navic by mi nejspis propadl kredit), tak se s presmerovanim smirim (za podpory Jenika Chodce). Zucastnenym dekuji a oznacuji "vyreseno".

Nehodlam vrazet prachy do zhuverilosti (navic by mi nejspis propadl kredit)

Kredit by ti nepropadl, není k tomu žádný důvod.
Co se týče platby, když narazíš na někoho rozumného za pultíkem, hodíš s ním řeč, tak do systému zanese "softwarově znehodnocena" a bude to grátis. A nebo na ně tlač, že karta náhodně zlobí (a to ve více telefonech), ať nedělaj tlaky a daj ti novou. Většinou to nedá ani moc přemlouvání, obzvlášť když ta karta není nejmladší.